Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej”, Grupa Rowerowa Odnowa Chełm oraz Wójtowie gmin: Białopole, Dorohusk, Dubienka, Horodło, Kamień, Leśniowice, Wojsławice i Żmudź serdecznie zapraszają do udziału w IV Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym „Malowniczy Wschód”, który odbędzie się w dniu 15 czerwca 2019 roku w korytarzu Trasy rowerowej „Malowniczy Wschód”. Punkty startowe zlokalizowane będą na terenie 8 partnerskich gmin LGD, w Mieście Chełm oraz w Mieście Hrubieszów. Meta Rajdu usytuowana została przy Zespole Szkół w Horodle. W Programie Rajdu: posiłek regeneracyjny, Parada Rowerowa, ognisko z pieczeniem kiełbasek, prezentacja grup rowerowych, występy artystyczne oraz losowanie nagród wśród Uczestników Rajdu. Szczegółowy Program Rajdu znajduje się w Regulaminie Rajdu. Rejestracji do udziału w Rajdzie należy dokonać on-line przez Formularz Zgłoszeniowy w terminie od 3 do 11 czerwca 2019 r. Przed dokonaniem rejestracji należy zapoznać się z Regulaminem Rajdu! Każdy uczestnik wypełnia Kartę Zgłoszeniową, którą oddaje przed Rajdem Koordynatorowi Rajdu lub wyznaczonemu przez niego Komandorowi. Do zobaczenia na szlaku!

Regulamin Rajdu
Karta zgłoszeniowa uczestnika Rajdu
Karta zgłoszeniowa uczestnika Rajdu (osoba niepełnoletnia)

IV Rajd Rowerowy - plakat