Informujemy, że 26 listopada w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla pracowników zajmujących się promocją gminy za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

W programie:
- Poznaj narzędzia Facebooka, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby twojej firmy/gminy
- Znajdź nowych klientów korzystając z Instagrama
- Pobudź swoją kreatywność marketingową przy użyciu narzędzi dostępnych na twoim telefonie komórkowym

Szkolenie odbędzie się 26 listopada 2019 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej, ul. Partyzantów 40, 22-100 Chełm w godzinach: 9:30-12:00

Zapisy na szkolenie: bwfpolandchelm.splashthat.com    /maksymalnie 2 osoby

Dodatkowe informacje znajdą Państwo w załącznikach

Partnerami szkolenia są: Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Miasta Chełm, Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Lubelskie.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.