W dniu wczorajszym w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Strachosławiu odbył się III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej „O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIEŃ”. W rywalizacji uczestniczyli dzieci i młodzież szkolna z terenu Gminy Kamień, a przede wszystkim zawodnicy na co dzień trenujący w Gminnym Klubie Sportowym GKS „Pławanice” Kamień. Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły zgodnie z kategoriami wiekowymi, w których na co dzień trenują w klubie. Ze względu na wiek młodych piłkarzy wyniki poszczególnych meczy nie były najważniejsze, ponieważ dla niektórych tych młodych zawodników był to pierwszy turniej w ich życiu. Liczyła się dobra zabawa i pozytywne sportowe emocje. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Strachosławiu Alicji Nafalskiej pamiątkowe medale oraz słodkie prezenty niespodzianki. Turniej zorganizował i przeprowadził Michał Filipczuk trener grup młodzieżowych klubu z Pławanic.