W niedzielę 1 sierpnia 2021 r. w Natalinie odbył się II Turniej  Siatkówki Plażowej o „Puchar Wójta  Gminy  Kamień”. W zawodach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Kamień i okolic Chełma: „Widzisz Mnie”, „Bezimienni”, „Słoneczny Patrol”, „Weekendowcy”, „Strażacy” i „PSE Putnowice”. Aby Turniej mógł odbyć się w odpowiednio dobrych warunkach w ubiegły piątek wójt z pracownikiem gospodarczym nawiźli świeżego piasku, który został rozsypany na terenie boiska, gdyż dotychczasowy po ostatnich ulewach został zbity i wymyty do zalewu.

W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy.

W grupie A:  „PSE Putnowice” kolejno bez straty seta pokonało „STRAŻAKÓW” 2:0 i „SŁONECZNY PATROL” 2:0. W kolejnym meczu tej grupy „SŁONECZNY PATROL” zwyciężył „STRAŻAKÓW” 2:1. 

Kolejność miejsc w grupie A:

 1. PSE PUTNOWICE
 2. SŁONECZNY PATROL
 3. STRAŻACY

W grupie B: „WIDZISZ MNIE” zwyciężyło  2:1 „WEEKENDOWCÓW” i pokonało „BEZIMIENNYCH” 2:0. W kolejnym meczu „WEEKENDOWCY” wygrali z zespołem
„ BEZIMIENNI”  2:1.

Kolejność miejsc w grupie B:

 1. WIDZISZ MNIE
 2. WEEKENDOWCY
 3. BEZIMIENNI

W turnieju piąte miejsce wywalczyli „STRAŻACY”. W meczu o trzecie miejsce w zawodach „SŁONECZNY PATROL” zwyciężył  drużynę „WEEKENDOWCÓW” 2:0.
W  finale po zaciętej walce PSE Putnowice” okazało się lepsze od „WIDZISZ MNIE” 2:1.

Klasyfikacja końcowa:

 1. PSE PUTNOWICE
 2. WIDZISZ MNIE
 3. SŁONECZNY PATROL
 4. WEKANDOWCY
 5. STRAŻACY
 6. BEZIMIENNI

Wszystkie zespoły odebrały z rąk wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe dyplomy i medale, drużyny które zajęły miejsca 1-3 okazałe puchary. Najmłodszym zawodnikiem Turnieju okazał się Michał Lewczuk („Widzisz Mnie”) zaś najstarszym Radosław Martyniuk („Strażacy”), najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrano Mateusza Rzeźnika z zespołu „PSE Putnowice”. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Po zakończonym Turnieju wszyscy uczestnicy spotkali się przy grillu na wspólnym poczęstunku i umówili się na kolejny turniej w przyszłym roku.