W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2030 roku, zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji, do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego (tj. miasta Chełm, gminy Chełm i gminy Kamień), sprzyjających jego rozwojowi w perspektywie do 2030 roku.
Wypełnioną fiszkę projektową można składać do dnia 2 czerwca 2023 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule „Fiszka projektowa – Strategia CHOF”.

Fiszki projektowe złożone w innej formie niż na załączonym formularzu lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

Osoby zainteresowane składaniem fiszek projektowych zapraszamy dnia 30.05.2023 roku na warsztaty z zakresu ich przygotowywania, które odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Chełm, ul. Lubelska 65, o godz. 13.00.

Po zaakceptowaniu złożonych propozycji oraz przeprowadzeniu ewentualnych konsultacji z autorami wybranych projektów zostaną one zamieszczone w Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2030, w celu umożliwienia autorom pozyskania dofinansowania na ich realizację w perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027.


Gorąco zachęcamy do włączenia się w prace nad strategią.

Fiszka projektowa - wzór