Gminny Klub Sportowy „Pławanice” Kamień obchodził jubileusz 25-lecia powstania. Z tej okazji w miejscowym kościele została odprawiona msza święta o błogosławieństwo Boże dla zawodników, trenerów, działaczy i kibiców oraz za dusze zmarłych piłkarzy tego klubu. Następnie rozegrano jubileuszowy mecz pomiędzy „Oldboj” Pławanice a RKS 1995 Chełmianka, w którym 5:2 zwyciężyli gospodarze. Bezpośrednio po meczu odbyła się oficjalna część obchodów jubileuszu 25-lecia klubu, w której władze Gminy Kamień Wójt Roman Kandziora i przewodniczący Rady Gminy Zbigniew Czerwonka pogratulowali klubowi jubileuszu i wręczyli pamiątkową statuetkę oraz piłki. Z życzeniami dalszych jubileuszy wystąpił również przedstawiciel OZPN w Chełmie Sławomir Kosikowski, który przekazał pamiątkową paterę. Były grający trener GKS-u Zbigniew Lepionka przekazał władzom klubu prezesowi Grzegorzowi Weremko i v-ce prezesowi Tomaszowi Petrukowi pamiątkowe zdjęcia w oprawie.

       Następnie wszyscy zgromadzeni udali się do pobliskiej świetlicy aby obejrzeć prezentację multimedialna przygotowaną przez Dariusza Stockiego „25 lat Pławek” Uczestnicy mieli możliwość również zobaczenia kolekcji koszulek Dariusza Stockiego z numerem 10, w których zespół rozgrywał mecze od początku swego istnienia.

       W ostatniej części uroczystości jubileuszowych wszyscy uczestnicy spotkali się przy ognisku. Wspomnienia i rozmowy przeciągnęły się do północy.

       Pomysłodawcą i organizatorem uroczystości był założyciel i wieloletni zawodnik GKS-u a obecnie radny Gminy Kamień kolega Dariusz Stocki.