W ramach „Dni Gminy Kamień” na boisku piłkarskim w Pławanicach zorganizowaliśmy „Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej” dla zawodników z grup młodzieżowych GKS „Pławanice” Kamień kończący sezon piłkarski 2021/2022. Wzięło w nim udział ponad czterdziestu młodych adeptów piłki nożnej z podziałem na kategorie: żak, orlik, młodzik i trampkarz. Na potrzeby zawodów stworzono drużyny czteroosobowe i rozegrano mecze w systemie „każdy z każdym”. Boisko zostało podzielone na dwa mniejsze, a rywalizacja toczyła się równocześnie na każdym z nich. Wyniki poszczególnych meczy nie były najważniejsze liczyła się nade wszystko dobra zabawa.

Po rozegranych meczach każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy okolicznościowy medal z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego, zaś trener grup młodzieżowych Michał Filipczuk pamiątkowe podziękowanie.

Następnie wszyscy spotkali się na wspólnym poczęstunku. Zawodnicy mieli również możliwość skorzystania ze specjalnie dla nich przygotowanej dmuchanej zjeżdżalni i zamku.

Turniej sędziowali Klaudia Przechodzka, Łukasz Klekotiuk i Aleksander Kapeluszny.