W niedzielę we wczesnych godzinach porannych nad zalewem w Natalinie w ramach „Dni Gminy Kamień” odbyły się IV Zawody Wędkarskie o „Puchar Wójta Gminy Kamień”. Do zawodów wędkarskich przystąpiło 39 wędkarzy z terenu całej gminy.

I miejsce w kategorii seniorów wywalczył Bartosz Mourycy, który złowił 5,54 kg ryb, II miejsce zajął Robert Szkałuba z wynikiem 4,42 kg, na III miejscu uplasował się Piotr Borkowski, który złowił 3,89 kg ryb. W kategorii młodzieżowej I miejsce zajął Franciszek Szykuła z wynikiem 2,42 kg ryb, II miejsce wywalczył Jakub Gregorek z wynikiem 1,65 kg ryb zaś III miejsce zajął Dominik Szymański z wynikiem 1,45 kg ryb. Po ważeniu wszystkie ryby wróciły do wody.

Najmłodszym zawodnikiem okazał się Franciszek Szykuła, zaś najstarszym Jan Stefański. Ważenia ryb dokonali Radosław Łopuszyński i Jacek Malec z Koła Wędkarskiego „Wodnik”.

Wymienieni wędkarze odebrali z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe dyplomy i puchary oraz talony pieniężne do zrealizowania w sklepie wędkarskim „Moczykij” w Chełmie. Zawody zorganizował i przeprowadził zarząd stowarzyszenia „Pirania” w Kamieniu, które opiekuje się zalewem w Natalinie.