Świetlica Wiejska w Strachosławiu i Gminna Biblioteka Publiczna Kamień dnia 12.06.2015 r. zorganizowała Dzień Dziecka dla dzieci aktywnie biorących udział w życiu świetlicy i bilioteki. Główną atrakcją Dnia Dziecka był wyjazd do ZOO w Zamościu. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia.

Po zwiedzaniu ogrodu zoologicznego dzieci mogły zregenerować swoje siły w restauracji McDonald’s posilając się ulubionymi przysmakami i bawiąc się na zjeżdżalni.

Wycieczka była bardzo udana. Dzieci wróciły zadowolone z szerokim uśmiechem na twarzy.

Dodatkową atrakcją tegorocznego Dnia Dziecka był zorganizowany przez opiekunów dla dzieci grill z pysznymi kiełbaskami i słodkim poczęstunkiem.