W piątek 7 czerwca odbył się „Dzień Sportu Szkolnego”. Uroczystość rozpoczęto przemarszem wokół obiektu do muzyki – Queen – „We Are The Champions”, w którym uczestniczył wójt Dariusz Stocki, sekretarz gminy Beata Taras, skarbnik gminy Irena Jagiełło oraz radni: Ewelina Piątek i Marcin Hałj.

Po oficjalnej części rozpoczęły się rozgrywek sportowe w dwóch kategoriach wiekowych klasy 0-III i klasy IV-VIII. Młodsi zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach w drużynach mieszanych, natomiast starsi wzięli udział w następujących dyscyplinach sportowych: koszykówka i piłka siatkowa z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Do dyspozycji uczestników rozstawiona była dmuchana zjeżdżalnia. Zawody w piłkę siatkową sędziował absolwent szkoły Wojciech Gajewski.

Wszyscy uczestnicy zawodów po ich zakończeniu otrzymali pamiątkowe okolicznościowe medale. Zawody zorganizowała i przeprowadziła Izabela Głowacka – Dżaman przy współpracy z nauczycielami: Joanną Brzezowską-Krupą,Teresą Wawryniuk, Magdaleną Piątek, Anną Daniło, Martą Kołtun, i Małgorzatą Tokarczuk.