W Szkole Podstawowej w Strachosławiu uczniowie klas IV-VI rywalizowali w Gminnych zawodach mini koszykówki chłopców. W turnieju wzięli udział reprezentanci szkół w: Czerniejowie, Kamieniu i Strachosławiu. W zawodach zwyciężył Strachosław (opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman), który pokonał Czerniejów (opiekun: Łukasz Krasuń) 21:0 i Kamień (opiekun: Mariusz Prystupa) 12:5. Drugie miejsce wywalczył  Kamień zwyciężając rówieśników z Czerniejowa 12:4. Tym samym zespół z Czerniejowa uplasował się na trzecim miejscu.

Kolejność miejsc:

SP Strachosław
SP Kamień
SP Czerniejów

            Wszystkie zespoły z rąk dyrektora Pani Alicji Nafalskiej i Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Miszczak, Mikołaj Majdan, Krystian Godziszewski, Gerard Stafiński, Marcel Michalczuk, Sebastian Rutkowski, Michał Socha, Dominik Szymański, Mikołaj Petruk, Igor Radzieńczak. Opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman.