Uczennice klas IV-VI ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Kamień rywalizowali w Strachosławiu w zawodach Mini koszykówki dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentantki szkół w: Czerniejowie, Kamieniu i Strachosławiu. W turnieju zwyciężył Strachosław (opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman), który pokonał Czerniejów (opiekun: Łukasz Krasuń) 28:4 i Kamień (opiekun: Mariusz Prystupa) 40:4. Drugie miejsce wywalczył  Kamień zwyciężając rówieśniczki z Czerniejowa 26:9. Tym samym uczennice z Czerniejowa uplasowały się na trzecim miejscu.

Kolejność miejsc:

SP Strachosław
SP Kamień
SP Czerniejów

            Wszystkie zespoły z rąk dyrektora Pani Alicji Nafalskiej i Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Wiktoria Paszkiewicz, Julia Hibner, Natalia Wojtiuk, Karolina Wawrynko, Julia Dżaman, Maja Kozubal, Justyna Nowakowska, Nikola Pryk, Julia Durko, Karolina Grzywna, Weronika Szykuła, Dominika Bas. Opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman.