Uczniowie klas IV-VI ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Kamień rywalizowali w Strachosławiu w zawodach Mini piłki siatkowej „4” chłopców. W turnieju wzięli udział reprezentanci szkół w: Czerniejowie, Kamieniu i Strachosławiu. W turnieju zwyciężył Strachosław (opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman), który pokonał Czerniejów (opiekun: Łukasz Krasuń) 2:0 (25:12, 25:10) i Kamień (opiekun: Mariusz Prystupa) 2:1 (25:10, 15:25, 15:8). Drugie miejsce wywalczyli siatkarze z Czerniejowa zwyciężając rówieśników z Kamienia 2:1 (25:15, 11:25, 15:11). Tym samym uczniowie z Kamienia uplasowali się na trzecim miejscu.

            Wszystkie zespoły z rąk dyrektora Pani Alicji Nafalskiej i Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Kolejność miejsc:

SP Strachosław – opiekun Izabela Głowacka – Dżaman
SP Czerniejów – opiekun Łukasz Krasuń
SP Kamień – opiekun Mariusz Prystupa

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Miszczak, Mikołaj Majdan, Krystian Godziszewski, Gerard Stafiński, Marcel Michalczuk, Sebastian Rutkowski, Michał Socha, Dominik Szymański. Opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman.