W Szkole Podstawowej w Strachosławiu rozegrano gminne zawody o „Puchar Wójta Gminy Kamień” w piłce siatkowej chłopców starszych klas VII – VIII. W zawodach wzięły udział drużyny z Kamienia i Strachosławia.

Lepsi okazali się siatkarze ze Strachosławia, którzy bez straty seta pokonali reprezentantów Kamienia 2:0 (25:18, 25:22). Drugie miejsce przypadło drużynie z Kamienia.

Kolejność miejsc:

SP Strachosław – opiekun Izabela Głowacka – Dżaman
SP Kamień – opiekun: Paweł Łapiński i Mariusz Prystupa

Wszystkie zespoły z rąk Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego i dyrektora szkoły Alicji Nafalskiej odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Kamień Dariuszowi Stockiemu za pomoc przy organizacji rozgrywek i ufundowanie nagród dla zwycięskich drużyn.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Wojciech Gajewski, Michał Szostak, Maciej Witkowski, Patryk Miszczak, Mikołaj Majdan, Michał Socha, Olaf Szykuła, Sebastian Rutkowski, Gerard Stafiński. Opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman.