5 października 2017 r. troje uczniów naszej szkoły: Oliwia Bochen, Patrycja Sędłak i Patryk Gajewski wzięło udział w konkursie wiedzy przyrodniczo- łowieckiej „Mieszkańcy lasów, pól i łąk”. Konkurs zorganizowany został z okazji Światowego Tygodnia Zwierząt przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych oraz Towarzystwo Przyrodnicze „Bocian” w Warszawie.  

 W konkursie rywalizowało kilkudziesięciu uczniów z województwa lubelskiego.  Po przeprowadzeniu dwóch etapów konkursu Oliwia Bochen  uzyskała największą ilość punktów i zajęła I miejsce.

 Uroczysta gala rozdania dyplomów i nagród miała miejsce 14 października 2017r. podczas obchodów Święta Parków Krajobrazowych w Kozłówce.

 Oliwię do konkursu przygotował nauczyciel biologii i przyrody Pan Arkadiusz Stachowicz.

 Gratulujemy Oliwii kolejnego sukcesu w konkursach wiedzy o środowisku przyrodniczym.