W Szkole Podstawowej w Strachosławiu odbył się „II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej”. W rywalizacji uczestniczyli dzieci i młodzież szkolna z terenu Gminy Kamień, a przede wszystkim zawodnicy na co dzień trenujący w Gminnym Klubie GKS „Pławanice” Kamień. Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły z godnie z kategoriami wiekowymi, w których na co dzień trenują w klubie. Ze względu na wiek młodych zawodników wyniki poszczególnych meczy nie były najważniejsze, ponieważ dla niektórych tych młodych piłkarzy był to pierwszy turniej w ich życiu. Liczyła się dobra zabawa i pozytywne sportowe emocje.

     Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Strachosławiu Alicji Nafalskiej i prezesa klubu GKS „Pławanice” Kamień Grzegorza Weremko pamiątkowe medale, nagrody oraz słodkie prezenty niespodzianki.

     Turniej zorganizował i przeprowadził Michał Filipczuk trener grup młodzieżowych naszego klubu.