W niedzielę 23 czerwca we wczesnych godzinach porannych nad zalewem w Natalinie odbyły się VI Zawody Wędkarskie o „Puchar Wójta Gminy Kamień”. Do zawodów wędkarskich przystąpiło 32 dorosłych wędkarzy i 5 młodzików. Ważenia ryb dokonali Piotr Woźniak z Koła Wędkarskiego „Wodnik” w Chełmie i Jerzy Łagowski.

I miejsce w kategorii seniorów wywalczył Krzysztof Szutkiewicz, który złowił 5, 21 kg ryb, II miejsce zajął Wojciech Oleszczuk z wynikiem 4,52 kg ryb, na III miejscu uplasował się Jerzy Zieliński, który złowił 3,85 kg ryb. Po ważeniu wszystkie ryby wróciły do wody.

Najmłodszym zawodnikiem połowów okazał się Wiktor Szykuła, najstarszym zaś Leszek Kuchta. Największą rybę zawodów złowił Krzysztof Szutkiewicz– karp 2,37kg.

W kategorii młodzików I miejsce wywalczył Wojciech Rzeszut, II miejsce zajął Jan Nafalski, zaś III miejsce Szymon Jarzynowski wszyscy młodzicy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy a od „Zarządu Pirania” nagrody rzeczowe.

Wymienieni wędkarze z rąk wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego  odebrali pamiątkowe puchary i okolicznościowe dyplomy.

Zawody zorganizował i przeprowadził zarząd stowarzyszenia „Pirania” w Kamieniu, które opiekuje się zalewem w Natalinie.

Serdecznie dziękuję prezesom stowarzyszenia „Pirania” Krystianowi Kołtunowi i Robertowi Szkałubie za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów.