Z tej szczególnej okazji przy pomocy trenerów i zarządu klubu zorganizowano w ubiegłą sobotę VI Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Kamień”, w którym uczestniczyły wszystkie grupy młodzieżowe Gminnego Klubu Sportowego „Pławanice” Kamień: orlik, żak, młodzik, trampkarz i junior. Po turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe Jubileuszowe medale, a od v-ce prezesa GKS Tomasza Petruka okolicznościowe dyplomy. Zaś trenerzy i prezesi klubu od wójta stosowne podziękowania. Trener grup młodzieżowych Michał Filipczuk od swoich podopiecznych otrzymał okazały tort i kosz obfitości z podziękowaniami za wzorową pracę w sezonie 2023/2024. Następnie mali piłkarze spotkali się na poczęstunku w świetlicy wiejskiej gdyż nad Pławanicami przeszła burza. W czasie turnieju zawodnicy chętnie również korzystali z dmuchanej zjeżdżalni specjalnie dla nich przygotowanej.