Świetlica Wiejska w Strachosławiu i Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu  z/s w Strachosławiu zorganizowały konkurs plastyczno-praktyczny dla dzieci i młodzieży pt: „Barwy Jesieni”.

Ideą konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającego nas świata, czyli świata przyrody, a przede wszystkim urokliwej pory roku, jaką jest jesień. Przybliżenie piękna tej pory roku ułatwiają bliżej poznane popularyzowane techniki plastyczno-praktyczne, które w wydaniu dzieci są bardziej wyjątkowe. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją co zaowocowało pięknymi pracami.Tym samym przyznano:

PRACE PLASTYCZNEI MIEJSCE –Katarzyna KołtunII MIEJSCE – Kacper PeterewiczIII MIEJSCE – Kacper LewczukIII MIEJSCE – Filip KraczkowskiWyróżnienia otrzymali: Michał Dudek, Oliwia Sadlej i Kamila Żeliszczak.PRACE PRAKTYCZNEI MIEJSCE – Martyna MazurekII MIEJSCE – Gabriela GrabowskaIII MIEJSCE – Punkt Przedszkolny w KamieniuIII MIEJSCE – Wiktoria MazurekWyróżnienia otrzymali: Kaja Bochen i Michał Gajuk.Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody, dyplomy i podziękowania oraz zostali zaproszeni na poczęstunek.