Świetlica Wiejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Strachosławiu zorganizowały dla dzieci konkurs rysunkowy pt.” Rodzina na jesiennym spacerze”. Głównym celem konkursu było aby zachęcić dzieci ,ich rodziców i rodzeństwo do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Każdy zapewne uwielbia spacery po lesie czy parku. Takie chwile przypominają czasy beztroskiego dzieciństwa . Niestety w dzisiejszych zabieganych czasach zbyt mało jest tych wspólnych chwil spędzonych razem a warto takie chwile przeżywać i pielęgnować.

W konkursie udział wzięli uczniowie klasy III szkoły podstawowej oraz klasa „O” szkoły podstawowej w Strachosławiu

A oto nasi laureaci :

Klasa III szkoły podstawowej :

Miejsce I – Nikola Michalska

Miejsce II -Julia Piątek

Miejsce III – Mikołaj Hałaj

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia

 Klasa”0”szkoły podstawowej:

Miejsce I – Szymon Kowalski

Miejsce II Aleksandra Józak

Miejsce III Bartosz Piątek

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie mając nadzieję , że czas który poświęciliście na zrobienie rysunków nie był czasem zmarnowanym.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy , wyróżnienia i upominki.