Miesiąc grudzień kojarzy się dzieciom  z wizytą Świętego Mikołaja i prezentami.

Dnia 07.12.2019 roku w świetlicy wiejskiej w Kamieniu odbyła się zabawa mikołajkowa. Dzieci oczekując wyczekiwanego Gościa przygotowały przepiękne prace. Podczas różnych zabaw maluchy nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków. Słychać  było już z daleka i świadczyło to o tym ,że zbliża się nikt  inny  jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Wreszcie …. jest!  Wszyscy wyszli na zewnątrz, aby powitać upragnionego Gościa i radość była ogromna. Uśmiech z twarzy nikomu nie schodził Mikołaj zrobił jeszcze jedną niespodziankę – przyjechał  do nas konno. Dzieci otrzymały prezenty, rozmawiały z Mikołajem oraz robiły pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy odwdzięczyli się za prezenty, wręczając własnoręcznie przygotowane prace dla Mikołaja. Dzieci śpiewały piosenki , tańczyły i mówiły wierszyki. Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej i niezwykłej atmosferze. Sobotnie popołudnie na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci. Radość jaką sprawił nam swoim przyjazdem była bezcenna. Niektórzy na pewno już odliczają dni do następnej wizyty tego niezwykłego Gościa.   

Dziękujemy Ci, Święty Mikołaju !!!