Przy Szkole Podstawowej w Kamieniu zamontowano nowe elementy placu zabaw, te które zostały podpalone i zniszczone (w czerwcu ubiegłego roku) usunięto. Urząd Gminy zakupił: zestaw zabawowy wielofunkcyjny, urządzenie papier, kamień, nożyce, huśtawkę potrójną, huśtawkę ważka, bujak sprężynowy, kosze na śmieci, ławeczkę z oparciem, piaskownicę 3×3 m, pokrywę (plandeka) zabezpieczającą do piaskownicy, konik bujany, tablicę informacyjną do placu zabaw za łączną kwotę 50 tys. zł.

Wykonany plac zabaw jest dopełnieniem projektu przedszkola gminnego, którego budowę rozpoczęliśmy w 2020 roku a we wrześniu ubiegłego roku zakończyliśmy i oddaliśmy do użytku, korzystać z niego będą dzieci z przedszkola, a także uczniowie klas młodszych ze szkoły podstawowej oraz okoliczni mieszkańcy – mówi wójt gminy Kamień Dariusz Stocki.