Dnia 21 marca 2017 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów wiele ciekawych konkursów.

Był konkurs plastyczny na najpiękniejszy krajobraz wiosenny, prace konkursowe można podziwiać na wystawie na dolnym korytarzu szkoły. W Sali gimnastycznej odbył się konkurs recytatorski, w którym brały udział uczniowie klas drugich i trzecich. Wiersze o wiośnie najlepiej zaprezentowali uczniowie kl. III a.

Był również konkurs na najpiękniejszy strój Pani Wiosny. Dziewczynki z Oddziału Przedszkolnego oraz klas I – III prezentowały swoje stroje poruszając się do melodii znanych piosenek o wiośnie. Najbardziej podobały się wszystkim stroje bliźniaczek Alicji i Aleksandry Czajki. Następnie odbył się emocjonujący konkurs wokalno – taneczny pod hasłem: „Mam Talent”. Najbardziej podobało się wszystkim piosenka pt. „Alleluja” wykonana przez Aleksandrę Kozyrską. Wszyscy uczniowie za udział w konkursach dostali dyplomy i drobne upominki. Na koniec imprezy odbyły się zawody sportowe dla uczniów kl. IV – VI.

Szkoła Podstawowa w Kamieniu