Na orliku w Leśniowicach rozegrano „Memoriał Mateusza Kwiatkowskiego” poświęcony tragicznie zmarłemu w 2008 roku piłkarzowi GKS „Pławanice” Kamień. Zawody zorganizował klub z Pławanic pod patronatem Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego.

Do zawodów przystąpiły drużyny: GKS „Pławanice I”, GKS „Pławanice II”, GKS „Pławanice” Oldboy, „Astra” Leśniowice, „Astra” Leśniowice Oldboy na zawody nie dojechali piłkarze „Polesia” Urszulin.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, zwyciężyli w nim piłkarze GKS „Pławanice II” pokonując „Astrę” Leśniowice 2:1, GKS „Pławanice I” 1:0, „Astrę” Leśniowice Oldboy 3:1 i przegrywając z GKS „Pławanice” Oldboy 1:6. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy „Astry” Leśniowice wygrywając z GKS „Pławanice” Oldboy 3:0, „Astrą” Leśniowice Oldboy 4:0 i GKS „Pławanice I” 5:0. Trzecie miejsce w turnieju zajęli piłkarze GKS „Pławanice” Oldboy zwyciężając „Astrę” Leśniowice Oldboy 2:0 i przegrywając 0:5 z GKS „Pławanice I”. Czwarte miejsce przypadło zawodnikom „Astra” Leśniowice Oldboy, którzy pokonali GKS „Pławanice I” 2:1 tym samym piłkarze GKS „Pławanice I” uplasowali się na piątym miejscu.

Zawody sędziował sędzia piłkarski Przemysław Kołtun były zawodnik GKS „Pławanice” Kamień.

Najstarszym zawodnikiem turnieju okazał się Artur Dąbrowski  „Astra” Leśniowice Oldboy. Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Romańczuka „Astra” Leśniowice zaś królem strzelców z ilością pięciu bramek został Mateusz Wasyluk z GKS „Pławanice” Oldboy.

Tabela:

GKS „Pławanice II” 9 pkt.    7-8
„Astra” Leśniowice 9 pkt.    13-2
GKS „Pławanice” Oldboy 6 pkt.    3-9
„Astra” Leśniowice Oldboy     3-9
GKS „Pławanice I” 3 pkt.    6-8

Przy jednakowej liczbie punktów zadecydował wynik meczu bezpośredniego pomiędzy zespołami.

Wszystkie zespoły i wyróżnieni zawodnicy odebrali z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego i wójt gminy Leśniowice Joanny Jabłońskiej pamiątkowe puchary i dyplomy.

Wójt i działacze GKS „Pławanice” Kamień serdecznie dziękują wójt Joannie Jabłońskiej i zarządowi „Astra” Leśniowice za udostępnienie boiska.

Zwycięski zespół GKS „Pławanice II” wystąpił w składzie: Michał Gąsiorowski, Tomasz Rzeszut, Kacper Nestorowicz, Rafał Malinowski, Damian Malinowski, Michał Wojcieszek, Jakub Fijoł.