W Zespole Szkół w Strachosławiu rozegrano gimnazjadę powiatową w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wzięli udział zwycięzcy zawodów międzygminnych z: Rudy Huty, Wierzbicy i Strachosławia. Na zawody nie dojechał zespół z Dubienki.

W całym turnieju triumfowali gospodarze, którzy bez straty seta pokonali kolejno reprezentantów Wierzbicy 2:0 (25:14, 26:24) oraz siatkarzy z Rudy Huty 2:0 (25:15, 25:14). W meczu o drugie miejsce po wyrównanej walce lepsi okazali się gimnazjaliści z Wierzbicy zwyciężając 2:1 (19:25, 25:22, 15:13). Tym samym reprezentanci  Rudy Huty zajęli trzecie miejsce.

Wszystkie zespoły odebrały z rąk dyrektora Alicji Nafalskiej pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez starostwo powiatowe w Chełmie.

Zwycięski zespół wywalczył prawo startu w zawodach rejonowych.

Kolejność miejsc:

1. ZS Strachosław – opiekun Dariusz Stocki

2. ZS Wierzbica – opiekun Robert Boraczuk

3. ZS Ruda Huta – opiekun Mirosław Czwaliński

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Tomasz Fajman, Piotr Zalewski, Dawid Lewkowicz, Kacper Szymański, Patryk Petruk, Patryk Gajewski, Adrian Samoluk, Rafał Chomiak, Mateusz Grzywna, Michał Bondaruk, Jan Dżaman, Kacper Nowak, Przemysław Sulikowski, Wiesław Fajman, Kacper Sadlej. Opiekun: Dariusz Stocki.

Zespól szkół w Strachosławiu