W Zespole Szkół w Żółtańcach rozegrano powiatową gimnazjadę w piłce siatkowej dziewcząt. Do zawodów przystąpiły zwyciężczynie zawodów miedzygminnych z: Dubienki, Rudy Huty, Strachosławia i Wierzbicy.

W całym turnieju bezkonkurencyjne okazały się gimnazjalistki ze Strachosławia, które bez straty seta pokonały kolejno: Wierzbicę 2:0 (25:7;25:8), Dubienkę 2:0 (25:7;25:7) i Rude Hute 2:0 (25:8;25:7). Drugie miejsce wywalczyły reprezentantki  Rudy Huty pokonując rówieśniczki z Wierzbicy 2:0 (25:17;25:22). Na trzecim miejscu uplasowały się siatkarki z Wierzbicy zwyciężając reprezentantki Dubienki 2:0 (25:19;25:20). Tym samym gimnazjalistki z Dubienki zajęły czwarte miejsce.

Kolejność miejsc:

ZS Strachosław – opiekun Dariusz Stocki

ZS Ruda Huta – opiekun Małgorzata Suchań

ZS Wierzbica – opiekun Agnieszka Wójtowicz

ZS Dubienka – opiekun Stanisław Strelczuk

Zwycięski zespół ZS Strachosław wywalczył prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się w Piaskach.

ZS Strachosław wystąpił w składzie: Róża Stafińska, Zuzanna Wojtiuk, Sylwia Kuchta, Klaudia Łysakowska, Kamila Stafińska, Natalia Krupa, Dominika Chibner, Julia Kołosińska, Natalia Kołosińska, Martyna Gontarz, Julia Hałaj, Julita Paszkiewicz. Opiekun: Dariusz Stocki.