Szanowni Państwo,

Na terenie Państwa gminy realizowany jest projekt budowy otwartej sieci światłowodowej. Inwestycja swoim zasięgiem obejmuje aż 7 województw na terenie kraju, dzięki czemu dostęp do szybkiego Internetu uzyska ponad pół miliona gospodarstw domowych w Polsce. Realizacja projektu możliwa jest dzięki Programowi Operacyjnemu Polska Cyfrowa, z którego środków współfinansowana jest inwestycja. Właścicielem powstającej infrastruktury są spółki FIBEE I i IV, natomiast operatorem otwartej sieci światłowodowej będzie marka Fiberhost.

Zarządzanie siecią to dla nas ogromne wyzwanie, ale także odpowiedzialność. Obecnie wszyscy doświadczyliśmy, jak ważny w codziennym funkcjonowaniu jest dostęp do Internetu. Ostatni czas pokazał, że budowa sieci światłowodowej to przedsięwzięcie o ogromnym znaczeniu społecznym.

W związku z powyższym chcemy, aby projekt opierał się na jak najlepszej komunikacji z jednostkami samorządowymi. Dlatego właśnie, przygotowaliśmy specjalny materiał wideo, który dedykowany jest bezpośrednio włodarzom gmin. Mamy nadzieję, że pozwoli on przybliżyć ideę otwartych sieci światłowodowych, a także lepiej poznać ofertę dostawców telekomunikacyjnych, którzy będą świadczyli mieszkańcom swoje usługi.

W przypadku, kiedy otrzymali już Państwo wiadomość z materiałem od Starostwa, prosimy o zignorowanie tego maila.  

Prosimy także o niepublikowanie materiału oraz nieudostępnianie linku do niego osobom postronnym. Mieszkańców zainteresowanych korzystaniem z usług światłowodowych o projekcie budowy sieci informować będziemy w odrębnym materiale.

Poniżej instrukcja uruchomienia linku z materiałem:

Krok 1.  W celu uruchomienia materiału informacyjnego należy kliknąć w poniższy link. Krok 2. Po załadowaniu się strony rejestracji, należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się”. Krok 3. W oknie rejestracji należy uzupełnić dane: nazwę powiatu lub gminy oraz adres mailowy samorządu.   Krok 4. Po wprowadzeniu danych samorządu należy zaakceptować zgodę RODO: ,,Yes, I agree to the GDPR terms and conditions” i potwierdzić chęć rejestracji klikając w przycisk ,,Zarejestruj się teraz”.              Link do materiału

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z odtworzeniem materiału, prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] lub pod nr telefonu: 732 430 701.

Dziękujemy za współpracę.

Fiberhost