Dnia 20.12.2019 r. w świetlicy wiejskiej w Kamieniu odbyły się warsztaty  świąteczne.

Dzieci z Punktu Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Kamieniu przybyły wraz z wychowawcą klasy panią Mariolą Grabowską i panią Anną Kołtun. W świetlicy zapanował świąteczny nastrój  poprzez wspólne śpiewanie kolęd oraz wykonywanie świątecznych ozdób. Wszystkie dzieci z pomocą pań przygotowywały stroiki bożonarodzeniowe. Każdy projektował według własnego pomysłu. Dzieci wykazały się ogromnym talentem tworząc przepiękne stroiki. Radość oraz satysfakcja z własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych była bezcenna. Podczas warsztatów przedszkolaki wykonały również świąteczne prace. Zajęcia były przeplatane zabawą oraz słodkim poczęstunkiem. Warsztaty przebiegły w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Wprowadziły nas w świąteczny nastrój i magię świąt. Dziękuję paniom z Punktu Przedszkolnego za zaangażowanie oraz pomoc – myślę, że dzieci przyjadą jeszcze nie raz na takie niezwykłe zajęcia.