Mieszkańcy Pławanic z okazji obchodzonych świąt: dnia dziecka, dnia matki oraz dnia ojca bawili się na boisku piłkarskim podczas „Pikniku Rodzinnego” zorganizowanego przez Radę Sołecką i Świetlicę Wiejską w Pławanicach . W czasie imprezy młodzież szkolna rywalizowała w rzucie lotką do tarczy, skokach w workach, slalomie z piłką, rzutach woreczkiem do celu, biegu ze skakanką i sprawnościowym torze przeszkód. Dzieci również mogły skorzystać z pomalowania twarzy, które wykonywały Panie Iwona Gąsiorowska i Małgorzata Petruk aby upodobnić się do ulubionego bohatera z bajki. Do dyspozycji najmłodszych była dmuchana zjeżdżalnia oraz zamek. W tym samym czasie w pobliskim stawie odbywały się IV zawody wędkarskie.

Wyniki zawodów wędkarskich:

W kategorii juniorów:

I miejsce Łukasz Klekotiuk – (1650g ryb)

II miejsce Kuba Petruk – (1450g ryb)

III miejsce Konrad Klekotiuk – (980g ryb)

W kategorii seniorów:

I miejsce Sebastian Glina – (2078g ryb)

II miejsce Franciszek Krawczuk – (1740g ryb)

III miejsce Fabian Szewczuk – (1260g ryb)

            Wszyscy uczestnicy konkurencji sportowych, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali z rąk Wójta Gminy Kamień Romana Kandziory i członków Rady Sołeckiej Pławanic, pamiątkowe dyplomy i medale,  wędkarze zaś odebrali pamiątkowe puchary i dyplomy.

            Wyniki konkurencji sportowych:

Rzut woreczkiem do celu:

1. Iwona Kogut
2. Weronika Marciniak
3. Nikola Dzik

Slalom z piłką:

1. Łukasz Klekotiuk
2. Krystian Krawiec
3. Dominik Samoluk

Rzut lotką do tarczy kl.0-3

1. Weronika Marciniak
2. Michał Kołosiński
3. Martyna Stocka

Rzut lotką do tarczy kl.4-6

1. Kuba Klekotiuk
2. Łukasz Klekotiuk
3. Katarzyna Fajman

Skoki w workach kl.0-3

1. Martyna Stocka
2. Michał Kołosiński
3. Kacper Michalik

Skoki w workach kl.4-6

1. Kuba Klekotiuk
2. Dariusz Fajman
3. Magdalena Stafińska

Bieg ze skakanką:

Magdalena Stafińska
Martyna Stocka
Nikola Dzik

Sprawnościowy tor przeszkód kl.0-3

Michał Kołosiński
Kacper Michalik
Iwona Kogut

Sprawnościowy tor przeszkód kl.4-6

Krystian Krawiec
Kinga Witkowska
Kacper Gąsiorowski

            Po świetnej zabawie wszyscy uczestnicy zasiedli przy ognisku i upiekli kiełbaski.