Mieszkańcy Pławanic i okolicznych miejscowości z okazji obchodzonych świąt: dnia dziecka, dnia matki oraz dnia ojca bawili się na boisku piłkarskim podczas „Pikniku Rodzinnego” zorganizowanego przez Wójta Gminy Kamień, Radną, Sołtysa i Świetlicę Wiejską w Pławanicach. W czasie imprezy młodzież szkolna rywalizowała w skokach w workach, slalomie z piłką, rzutach woreczkiem do celu, biegu ze skakanką i sprawnościowym torze przeszkód.  Do dyspozycji najmłodszych była dmuchana zjeżdżalnia, zamek oraz darmowe przejażdżki kucykiem. W tym samym czasie w pobliskim stawie odbywały się V Zawody Wędkarskie o „Puchar Wójta Gminy Kamień”.

Wyniki zawodów wędkarskich:

W kategorii dzieci:

I miejsce –  Alex Smoter

II miejsce – Jakub Petruk

III miejsce – Jan Grabowski

W kategorii dorośli:

I miejsce – Piotr Kostecki

II miejsce – Sebastian Glina

III miejsce – Tomasz Petruk

Największą rybę złowił – Piotr Kostecki

            Wszyscy uczestnicy konkurencji sportowych, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali z rąk Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego i Radnej Anny Lewczuk pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe,  wędkarze zaś odebrali pamiątkowe puchary.

            Wyniki konkurencji sportowych:

Rzut woreczkiem do celu:

Iwona Kogut
Oliwia Sadlej
Weronika Gregorczuk

Rzut woreczkiem do celu:

Bartek Niemczuk
Kuba Petruk
Michał Grabowski

Skoki w workach kl.4-6

Martyna Stocka
Magdalena Stafińska
Emilia Drygasiewicz

Skoki w workach kl.0-3

Marika Smoter
Amelia Gregorczuk
Justyna Szykuła

Skoki w workach:

Jan Grabowski
Bartek Niemczuk
Dariusz Fajman

Bieg ze skakanką klasy IV-VI

Oliwia Sadlej
Iwona Kogut
Martyna Stocka

Bieg ze skakanką klasy 0-III

Weronika Usydus
Amelia Jankowska

Sprawnościowy tor przeszkód:

Krystian Krawiec
Bartek Niemczuk
Jan Grabowski

Sprawnościowy tor przeszkód:

Martyna Stocka
Malwina Kogut
Marika Smoter

Slalom z piłką:

Łukasz Klekotiuk
Kacper Michalik
Kacper Lewczuk

            Po świetnej zabawie wszyscy uczestnicy zasiedli przy ognisku i upiekli kiełbaski.