W ubiegłym tygodniu na drogach gminnych pracowała równiarka, która przywracała do użyteczności drogi gruntowe w miejscowościach gdzie podczas ubiegłorocznej jesieni i tegorocznej wiosny z powodu nadmiernej ilości opadów atmosferycznych powstały doły i koleiny. Przy okazji w Kolonii Kamień przy drodze asfaltowej w kierunku Józefina zebrano pobocze gdyż wyrosło ponad nawierzchnię asfaltową i w wielu miejscach tworzyły się zastoje wody.

        Mieszkańcy Kolonii Kamień społecznie zebrali zerwaną darń i ją wywieźli na drogę gminną gruntową tzw. „gościniec”. Wójt Gminy Kamień Dariusz Stocki serdecznie dziękuje za bezinteresowną pomoc Paniom: Renacie Watrakiewicz i Teresie Wilkos oraz Panom Edwardowi Domańskiemu, Tomaszowi Grzeszczakowi, Krzysztofowi Daniło, Adamowi Nafalskiemu i Krzysztofowi Domańskiemu.