W niedzielne słoneczne popołudnie na boisku do piłki siatkowej plażowej nad zalewem w Natalinie odbył się II Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o „Puchar Wójta Gminy Kamień”, z okazji JUBILEUSZU 40-LECIA GMINY KAMIEŃ. W zawodach wzięły udział żeńskie drużyny z Kamienia, Leśniowic i Zamościa.

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. W całym turnieju bezkonkurencyjne okazały się siatkarki „Atom” Kamień I które pokonały „Astrę” Leśniowice 2:1; „Out Team” Zamość 2:0 i „Atom” Kamień II 2:0. Drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z Zamościa zwyciężając „Atom” Kamień II 2:1 i „Astrę” Leśniowice również 2:1. Trzecie miejsce zajęły siatkarki „Astry” Leśniowice wygrywając z zespołem „Atom” Kamień II 2:1. Tym samym zawodniczki „Atom” Kamień II uplasował się na czwartym miejscu.

Wszystkie zespoły z rąk wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i puchary. Najmłodszą zawodniczką Turnieju okazała się Karolina Radecka („Astra” Leśniowice), najbardziej doświadczoną zawodniczką Iwona Paszkowska (” Out Team” Zamość), zaś najlepszą zawodniczką Turnieju została wybrana Dorota Kozyrska („Atom” Kamień I).

Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy. Zawody sędziował Zbigniew Krzywicki.

Po zakończonym Turnieju wszyscy uczestnicy spotkali się przy grillu na wspólnym poczęstunku i umówili się na kolejny turniej w przyszłym roku – mówi wójt Dariusz Stocki.