W niedzielę nad zalewem w Natalinie odbył się III Turniej Siatkówki Plażowej o „Puchar Wójta Gminy Kamień”. W zawodach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Kamień i okolic Chełma: „Bad Boys”, „Słoneczny Patrol”, „ASM AT”, „OSP Kamień”, „Grajki z Łapanki” i  „Obóz Narodowy Strupin Duży”. Aby Turniej mógł odbyć się w odpowiednio dobrych warunkach w ubiegły piątek nawieźliśmy świeżego piasku, który rozsypaliśmy na terenie boiska gdyż dotychczasowy po ostatnich ulewach został zbity i wymyty do zalewu.

W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy.

W grupie A: Zwyciężyła drużyna „Słoneczny Patrol” pokonując zespół „Grajki z Łapanki” 2:0 i „ON Strupin Duży” 2:1. W kolejnym meczu tej grupy „ON Strupin Duży” zwyciężył drużynę „Grajki z Łapanki 2:0.

Kolejność miejsc w grupie A:

SŁONECZNY PATROL
ON STRUPIN DUŻY
GRAJKI Z ŁAPANKI

W grupie B: „OSP Kamień” zwyciężyło 2:1 „PSE AT” i pokonało „Bad Boys” 2:0. W kolejnym meczu tej grupy zespół „Bad Boys” musiał uznać wyższość „PSE AT” przegrywają 0:2.

Kolejność miejsc w grupie B:

OSP KAMIEŃ
PSE AT
BAD BOYS

W meczu o piąte miejsce „BAD BOYS” pokonało „Grajki z Łapanki” 2:1. W meczu o trzecie miejsce „PSE AT” wygrało z „ON Strupin Duży” 2:1.

W finale po zaciętej walce „OSP Kamień” okazało się minimalnie lepsze od „Słonecznego Patrolu” zwyciężając 2:1.

Klasyfikacja końcowa:

OSP KAMIEŃ
SŁONECZNY PATROL
PSE AT
ON STRUPIN DUŻY
BAD BOYS
GRAJKI Z ŁAPANKI

Wszystkie zespoły z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale, drużyny, które zajęły miejsca 1-3 okazałe puchary. Najmłodszym zawodnikiem Turnieju okazał się Olivier Bataszew (Grajki z Łapanki) zaś najstarszym Grzegorz Grabowski (BAD BOYS), najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrano Radosława Martyniuka (OSP KAMIEŃ). Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy. Po zakończonym Turnieju wszyscy uczestnicy spotkali się przy grillu na wspólnym poczęstunku i umówili się na kolejny turniej w przyszłym roku.