W Natalinie odbył się I Turniej  Siatkówki Plażowej o „Puchar Wójta  Gminy  Kamień”. W zawodach wzięły udział drużyny z terenu Gminy Kamień i okolic Chełma: „Z nami nie wygrasz”, „EZ– TEAM”, „BENEK”, „BAD BOYS”, „STRAŻACY”, „KNAJAKI” i „Starzy wyjadacze”. W wyniku losowania drużyny podzielono na dwie grupy.

W grupie A:  „BAD BOYS” kolejno bez straty seta pokonał „BENEK” 2:0, „Z NAMI NIE WYGRASZ” 2:0 oraz „STRAŻAKÓW” 2:0. W kolejnym meczu tej grupy STRAŻACY zwyciężyli siatkarzy Z NAMI NIE WYGRASZ 2:1 oraz pokonali BENK 2:1 jednocześnie zajmując drugie miejsce w grupie. Trzecie miejsce wywalczył BENEK, który pokonał drużynę Z NAMI NIE WYGRASZ 2:0. Tym samym zespół Z NAMI NIE WYGRASZ zajął czwarte miejsce w grupie i siódme miejsce w turnieju.

Kolejność miejsc w grupie A:

 BAD BOYS

STRAŻACY
BENEK
Z NAMI NIE WYGRASZ

W grupie B: EZ – TEAM zwyciężył  2:0  KNAJAKI i ze stratą jednego seta pokonał STARYCH WYJADACZY. W kolejnym meczu tej grupy KNAJAKI wygrały z zespołem STARZY WYJADACZE  2:0 jednocześnie zajmując drugie miejsce w grupie. Tym samym trzecie miejsce przypadło STARYM WYJADACZOM.

Kolejność miejsc w grupie B:

EZ – TEAM
KNAJAKI
STARZY WYJADACZE

W turnieju piąte miejsce w wywalczył BENEK pokonując STARYCH WYJADACZY 2:0. W meczu o trzecie miejsce w turnieju STRAŻACY zwyciężyli  drużynę KNAJAKÓW 2:0. W  finale po zaciętej walce BAD BOYS pokonał EZ – TEAM 2:1.

Klasyfikacja końcowa:

BAD BOYS
EZ – TEAM
STRAŻACY
KNAJAKI
BENEK
STARZY WYJADACZE
Z NAMI NIE WYGRASZ

Wszystkie zespoły odebrały z rąk Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego i Przewodniczącego Rady Gminy Zbigniewa Czerwonki pamiątkowe dyplomy i medale, drużyny które zajęły miejsca 1-3 okazałe puchary.

Najmłodszym zawodnikiem turnieju okazał się Filip Martyniuk, zaś najstarszym – jego tata, Radosław Martyniuk. Najlepszym zawodnikiem zawodów wybrano Ernesta Kaznowskiego z BAD BOYS. Wyróżnieni uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Po zakończonym Turnieju wszyscy uczestnicy spotkali się przy grillu na wspólnym poczęstunku.