Uczniowie klasy pierwszej i Punktu Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Czerniejowie złożyli ślubowanie, oraz zostali pasowani przez Panią Monikę Sobczyk dyrektora szkoły na Uczniów i Przedszkolaków.

W uroczystości uczestniczyli: wójt Dariusz Stocki, sekretarz gminy Beata Taras, skarbnik gminy Irena Jagiełło oraz rodzice.

Wszyscy pierwszoklasiści i przedszkolaki wzorowo zdali test wiedzy, który przygotowali im starsi koledzy oraz bardzo dobrze zaprezentowali się w części artystycznej przygotowanej przez wychowawczynie Panie: Justynę Charczuk; Alicję Wojnowską; Monikę Mościcką i Ewę Mordacz

Z okazji ślubowania otrzymali również upominki od rodziców, zaproszonych gości, a także starszych koleżanek i kolegów.

Wszystkim pierwszakom i przedszkolakom życzę wyłącznie ocen celujących i bardzo dobrych samych słonecznych i radosnych dni oraz wielu miłych niezapomnianych wrażeń w szkole i przedszkolu – mówi wójt Dariusz Stocki.