Na boisku piłkarskim w Pławanicach rozegrano Gminne zawody w mini piłce nożnej chłopców. W turnieju wzięły udział szkoły z terenu Gminy Kamień: SP Kamień (opiekun: Mariusz Prystupa) i SP Strachosław (opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman).  Po bardzo zaciętej i emocjonującej walce w regulaminowym czasie gry odnotowano remis 0:0. W zarządzonej dogrywce bramkę na wagę zwycięstwa dla Strachosławia zdobył Mikołaj Majdan. Po mimo usilnych starań reprezentantów Kamienia wynik do końca zawodów   już nie uległ zmianie. Tym samym zawodnicy Strachosławia uzyskali prawo startu w zawodach międzygminnych, które odbędą się w Leśniowicach. Kapitanowie  rywalizujących zespołów po meczu odebrali z rak  Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe puchary i dyplomy.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Mikołaj Petruk, Mikołaj Majdan, Sebastian Rutkowski, Krystian Godziszewski, Marcel Michalczuk, Patryk Miszczak – bramkarz.