W Szkole Podstawowej w Okszowie rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wzięli udział zwycięzcy zawodów międzygminnych z: Białopola, Strachosławia i Okszowa.

W całym turnieju triumfowali siatkarze ze Strachosławia, którzy bez straty seta pokonali kolejno reprezentantów Okszowa 2:0 (25:11, 25:16) i siatkarzy z Białopola 2:0 (25:13; 25:16). Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Okszowa wygrywając 2:1 (21:25; 25:11, 15:10)z reprezentacją Białopola. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Białopola.

Zwycięski zespół wywalczył prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się w Chełmie.

Kolejność miejsc:

Strachosław – opiekun Izabela Głowacka – Dżaman
Okszów – opiekun Krzysztof Szyszkowski
Białopole – opiekun Sławomir Leśnicki

Zwycięski zespół wystąpił w składzie. Kajetan Góźdź, Kacper Nowak, Jan Dżaman, Przemysław Sulikowski, Patryk Wojtiuk, Maciej Gajuk, Mateusz Weremczuk, Albert Matwiejczuk, Kacper Sadlej, Kamil Szałaj, Patryk Durko. Opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman.