W Szkole Podstawowej Nr 11 w Chełmie rozegrano półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. W zawodach wzięli  udział zwycięzcy zawodów powiatowych z: SP Nr 3 w Świdniku, SP w Strachosławiu, SP Nr 1 w Chełmie i SP Nr 11 w Chełmie. Na zawody nie dojechali  reprezentanci powiatów z Łęcznej i Włodawy. W całym turnieju bezkonkurencyjni okazali się uczniowie ze Strachosławia pokonując wysoko kolejno: SP Nr 3 Świdnik 46:11, SP Nr 1 Chełm 64:8 i gospodarzy SP Nr 11 Chełm 58:17. Drugie miejsce wywalczyli koszykarze z SP Nr 3 Świdnik wygrywając z SP Nr 11 Chełm 42:26 i zwyciężając z SP Nr 1 Chełm 19:5. Trzecie miejsce w zawodach zajęli reprezentanci SP Nr 11 Chełm pokonując SP Nr 1 Chełm 52:9. Tym samym zawodnicy SP Nr 1 w Chełmie uplasowali się na czwartym miejscu. Zwycięski zespół wywalczył awans do finału wojewódzkiego.  Zawody zorganizował i przeprowadził MSZS w Chełmie.