W Szkole Podstawowej w Białopolu rozegrano Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Do zawodów przystąpili zwycięzcy zawodów międzygminnych z: Żółtaniec (opiekun: Waldemar Stańkowski ) i Strachosławia (opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman). Po jednostronnej grze lepsi okazali się koszykarze ze Strachosławia wygrywając z rówieśnikami z Okszowa 58:12 i w kwartach (I-16:1, II-12:4, III-20:3, IV-10:4.). Uczestniczące zespoły otrzymały z rąk dyrektora szkoły pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Starostę Chełmskiego.

Kolejność miejsc:

SP Strachosław – opiekun Izabela Głowacka – Dżaman
SP Żółtańce – opiekun Waldemar Stańkowski

Strachosław wystąpił w składzie: Kacper Nowak, Przemysław Sulikowski, Jan Dżaman, Kajetan Góźdź, Mateusz Weremczuk, Patryk Wojtiuk, Albert Matwiejczuk, Kacper Sadlej, Maciej Gajuk, Kamil Szałaj, Patryk Durko, Kacper Pradun. Opiekun: Izabela Głowacka – Dżaman.