Kolejne sukcesy odniosły zespoły „Rosa”  i „Koral” z Kamienia podczas XXV Przeglądu Pieśni i Przyśpiewek Ludowych, który odbył się w Rejowcu.

I miejsce w kategorii zespołów bez akompaniamentu zajął zespół „ROSA”, który wykonał utwory: „Cerwonem zasiała’ i „Świeci miesiąc świeci”.

Zespół „ROSA” wystąpił w składzie: Celina Sołopa, Grażyna Cichosz, Helena Gorzała, Janina Spodniewska, Pelagia Sztejn, Zofia Niemczuk vel Adamczuk, Bożena Głaz – kierownik zespołu i Renata Górka – instruktor zespołu.

III miejsce w kategorii zespołów z akompaniamentem zajął zespół „KORAL”, który wykonał utwory; „Czego ty Andziu” i „Na polu leszczyna”.

Zespół „Koral” wystąpił w składzie: Teresa Wilkos, Czesława Kister, Anna Tabiszewska, Barbara Dzieńkowska, Grażyna Czapka, Andrzej Kister, Danuta Iwko, Jadwiga Misiuk, Grażyna Fituła, Grażyna Kukla – kierownik zespołu i Grzegorz Bochen – instruktor zespołu.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!