Kolejne sukcesy odniósł zespół śpiewaczy „ROSA” z Kamienia. Podczas IX Powiatowego Festiwalu Piosenki Strażackiej, który odbył się w Okopach Gmina Dorohusk, zespół zajął I miejsce wykonując dwa utwory „Straż Ogniowa się nie boi” i „Świeci miesiąc” . Natomiast w XXI Powiatowym Przeglądzie Zespołów Śpiewaczych, Kapel i Śpiewaków Ludowych w Rejowcu otrzymał nagrodę II stopnia wykonując utwory „Za stodołą stoi Jawor” i „Korzonek”.

Zespół „ROSA” wystąpił w składzie:

Celina Sołopa, Grażyna Cichosz, Helena Gorzała, Leokadia Karowiec, Wiesława Martyniuk, Janina Spodniewska, Pelagia Babiarz, Zofia Niemczuk vel Adamczuk, Bożena Głaz – kierownik zespołu i Renata Górka – instruktor zespołu.

                                                                                                                     Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!