Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” oraz Gmina Rivne (Ukraina) serdecznie zapraszają do udziału w Transgranicznym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w sobotę 3 lipca 2021 roku. Meta Rajdu usytuowana została nad Zalewem „Maczuły” w Horodysku (gm. Leśniowice). W Programie Rajdu: posiłek regeneracyjny, Parada Rowerowa, ognisko z pieczeniem kiełbasek, występy artystyczne, darmowe wypożyczanie sprzętu wodnego oraz konkurs na temat dziedzctwa kulturalno-historycznego polsko-ukraińskiego pogranicza (nagroda główna: rower). Szczegółowy Program Rajdu znajduje się w Regulaminie Rajdu. Rejestracji do udziału w Rajdzie należy dokonać on-line przez Formularz Zgłoszeniowy w terminie do 29 czerwca 2021 r. Przed dokonaniem rejestracji należy zapoznać się z Regulaminem Rajdu! Każdy uczestnik wypełnia Kartę Zgłoszeniową, którą oddaje przed Rajdem Koordynatorowi Rajdu lub wyznaczonemu przez niego Komandorowi. Udział w Rajdzie jest BEZPŁATNY! Rajd  realizowany w ramach projektu  Współpraca polsko-ukraińska na rzecz rozwoju turystyki  oraz zachowania dziedzictwa kulturowego na obszarze objętym marką „Malowniczy Wschód”,  przy pomocy finansowej Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020

Do zobaczenia na trasie!

Regulamin RajduKarta zgłoszeniowa uczestnika Rajdu Karta zgłoszeniowa uczestnika Rajdu (osoba niepełnoletnia)

Rajd Rowerowy 3 LIPCA