W niedzielę w Pławanicach w przerwie meczu GKS „Pławanice” Kamień – „Zryw” Gorzków uroczyście pożegnano Mirosława Neckara zawodnika GKS „Pławanice” Kamień, który zakończył karierę piłkarską. Mirosław Neckar popularny „Negri” dla przyjaciół „Miro” wychowanek Chełmianki reprezentował również inne kluby z okręgu chełmskiego: „Granica” Chełm, „Zadrzew” Zawadówka”, „Kryształ” Rejowiec, „Granica” Dorohusk, GKS „Pławanice” Kamień. Wójt Gminy Kamień Dariusz Stocki z prezesem GKS-u Grzegorzem Weremko i trenerem „legendą” pławanieckiej drużyny Zbigniewem Lepionką podziękowali Mirkowi za godne reprezentowanie drużyny przez 16 lat – Miro grę w „Pławkach” rozpoczął wiosną 2005 roku ostatni zaś mecz w barwach GKS-u rozegrał jesienią ubiegłego roku. Koledzy z boiska nie zawiedli i sprawili Mirkowi a także kibicom przyjemną niespodziankę wygrywając 6:0 z drużyną z Gorzkowa! Przygody z piłką Mirek jednak się nie kończy gdyż jest członkiem Kolegium Sędziów Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i w dalszym ciągu będzie sędziował mecze piłki nożnej w Okręgu Chełmskim.