24 lutego 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Kamieniu odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie parom obchodzącym jubileusz Złotych Godów:

Urszula i Stanisław Kolmaga
Stanisława i Leszek Kuchta
Feliksa i Kazimierz Lewczuk
Christa i Tadeusz Stafińscy

Uroczystość poprzedziła msza św. w Kościele pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Kamieniu w intencji Jubilatów.

Oprócz Dostojnych Jubilatów i ich rodzin w uroczystości uczestniczyli: Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk, Wójt Gminy Kamień Roman Kandziora, Przewodniczący Rady Gminy Zbigniew Czerwonka. 

Jubilaci zostali odznaczeni medalami za zgodne pożycie małżeńskie, za trud pracy i wyrzeczenia dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem, za wychowanie dzieci  i uczciwe życie, gdzie obok radości i uśmiechów losu, nie brakowało problemów, cierpień i łez. Aktu dekoracji dokonał Starosta Chełmski, Wójt Gminy Kamień, przewodniczący Rady Gminy.

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, upominki, pamiątkowe dyplomy, życzenia oraz tradycyjna lampka szampana. Po części oficjalnej Dostojni Jubilaci zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek. Była też chwila wspomnień. Całość uroczystości uświetnił  występ zespołów „Koral”, „Rosa”, dziecięcy zespół” Stone”, działający przy Szkole Podstawowej w Kamieniu pod kierownictwem pani Renaty Górki oraz solowy występ Nikoli Jaroszyńskiej gimnazjalistki z naszej gminy.