W dniu 22.01.2020 r. został zorganizowany wyjazd dla dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe w Kamieniu podczas ferii  do  PARKU TRAMPOLIN  W CHEŁMIE.

PARK  JUMP  PLANET  to nowoczesny i wizjonerski Park Trampolin, jest to jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej mapie Chełma. To coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, która dostarczyła dzieciom podczas wycieczki  mnóstwo radości. Po krótkiej rozgrzewce przeprowadzonej przez  instruktora dzieci miały do wyboru bardzo dużo atrakcji. Z chęcią korzystały z trampolin sportowych, ścianki wspinaczkowej, strefy koszykówki, ścieżek akrobatycznych, oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt w parku trampolin okazał się dla dzieci świetną zabawą oraz aktywnie i miło spędzonym czasem. Dzieci podsumowały ten wyjazd za jeden z najlepszych – uśmiechy z twarzy nikomu nie schodziły.