W dniu 10 listopada 2016 r. w świetlicy w Strachosławiu został rozegrany XI Turniej Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Kamień. W rozgrywkach wzięło udział 5 par. Zwycięzcami turnieju została para: Wojciech Potocki i Jerzy Smolbik, drugie miejsce zajęli: Marcin Sztejn i Wacław Sereda, trzecie: Zbigniew Zieliński i Ryszard Jagnicki. Poza podium znaleźli się na miejscu czwartym: Mariusz Mróz i Roman Kandziora, i na piątym: Wiesław Radzięciak i Jarosław Smalej. Zwycięzcy otrzymali puchary, wszystkim parom wręczono również pamiątkowe dyplomy. Podczas turnieju uczestnicy zebrali składkę na pomoc dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Kamienia-Kolonii.

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłorocznym turnieju.