Od 25 czerwca nad zalewem w Natalinie czynne jest kąpielisko codziennie w godzinach od 1000 do 1800 nad bezpieczeństwem korzystających z kąpieliska czuwają licencjonowani ratownicy. W tym roku na istniejącą plażę dowieźliśmy znaczne ilości świeżego piasku, uzupełniliśmy braki w istniejącym pomoście, utwardziliśmy dojazd do zalewu oraz nieopodal plaży wybudowaliśmy boisko do piłki plażowej – mówi wójt Dariusz Stocki.

W ostatni weekend lipca planujemy zorganizować turniej piłki plażowej o „Puchar Wójta Gminy Kamień” , na który wszystkich miłośników „plażówki” zapraszam.

Kąpielisko funkcjonować będzie do 23 sierpnia.

Serdecznie dziękuję Panom: Piotrowi Strelczukowi, Andrzejowi Strelczukowi Kamilowi Wnukowi i Piotrowi Olszewskiemu mieszkańcom naszej gminy, którzy bezinteresownie wsparli mnie w dowożeniu piasku na plażę i boisko – dodaje wójt Stocki.