W ubiegłą niedzielę we wczesnych godzinach porannych nad zalewem w Natalinie odbyły się III Zawody Wędkarskie o „Puchar Wójta Gminy Kamień”. Do zawodów wędkarskich przystąpiło 38 wędkarzy z terenu całej gminy.

I miejsce wywalczył Krystian Kołtun, który złowił 4,15 kg ryb, II miejsce zajął Robert Szkałuba z wynikiem 3 kg, na III miejscu uplasował się Jerzy Zieliński, który złowił 2,92 kg ryb. Po ważeniu wszystkie ryby wróciły do wody. Najmłodszym zawodnikiem okazał się Konrad Maciaszek, zaś najstarszym Leszek Kuchta. Największą rybę złowił Piotr Kołtun karpia królewskiego o długości 45 cm.

Wymienieni wędkarze odebrali z rąk Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe dyplomy i puchary oraz talony pieniężne do zrealizowania w sklepie wędkarskim „Moczykij” w Chełmie. Wójt Stocki składa serdeczne podziękowania zarządowi „Pirania”, który opiekuje się zalewem w Natalinie i radnemu gminy Romanowi Kołtunowi za pomoc przy organizacji zawodów.