We wczesnych godzinach porannych nad zalewem w Natalinie odbyły się II Zawody Wędkarskie „O Puchar Wójta Gminy Kamień”. Do zawodów przystąpiło ponad 30 zawodników z terenu całej gminy. I miejsce wywalczył Mirosław Goławski, który złowił 13 kg ryb, II miejsce zajął Robert Szkałuba z wynikiem 4,5 kg, na III miejscu uplasowali się wędkarze Jan Stefański i Krystian Kołtun, którzy złowili po 4,20 kg. ryb. Po ważeniu wszystkie ryby wróciły do wody. Najmłodszym zawodnikiem okazał się Krzysztof Kołtun, zaś najstarszym Leszek Kuchta. Największą rybę złowił Mirosław Goławski  karpia pełnołuskiego o wadze 13 kg. Wymienieni wędkarze odebrali z rąk Wójta Gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe dyplomy i puchary. Zawody zorganizował i przeprowadził Zarząd Stowarzyszenia „Pirania” w Kamieniu, które opiekuje się zalewem w Natalinie.